Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka Klasyczna Dla Dzieci Chopin
788.jpg

Nasza muzyka klasyczna dla dzieci Chopin to wyjątkowy utwór, przy którym uwielbiają zasypiać nie tylko dzieci, ale i dorośli. Delikatne dźwięki fortepianu ukoją każdą duszę. To wspaniały utwór, który pomoże Ci wyciszyć i uspokoić płaczące dziecko. Maluszek szybko  przestanie płakać przy tej melodii, zrelaksuje się, odpręży i zaśnie w kilka minut. To świetna pomoc dla rodziców i najlepsza niania dla dziecka. 

Muzyka klasyczna wspaniale wpływa na rozwój dziecka. Pomaga mu rozwijać mózg i słuch oraz pobudzać wyobraźnię. Nasza muzyka do snu dla najmłodszych nauczy dzieci samodzielnego zasypiania. Sen z muzyką klasyczną jest bardzo spokojny, długi i nieprzerwany. Utwór ten nazywany jest także muzyką głębokiego snu dla dzieci. Melodia ta może towarzyszyć Twojemu maluszkowi podczas snu przez całą noc. Przekonaj się jaka jest skuteczna :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl