Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka klasyczna dla dzieci do snu
606.jpg

Muzyka klasyczna to doskonały utwór dla małych dzieci. Jest to doskonała alternatywa dla kołysanek, ponieważ delikatne dźwięki pianina wspaniale usypiają najmłodszych. Dzieci uwielbiają kojące i rytmiczne dźwięki muzyki klasycznej. Utwory takie sprawiają, że maluszki czują się przy nich bezpiecznie i zasypiają w kilka minut. 

Muzyka klasyczna dla dzieci do snu wspaniale wpływa na rozwój maluszka. Rozwija jego słuch i  wyobraźnie. Dzięki utworom klasycznym dzieci są bardziej wrażliwe oraz dużo łatwiej nawiązują kontakty. Utwory takie doskonale kształtują osobowość maluszka. Muzyka klasyczna pomaga rodzicom nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania. Najmłodsi uwielbiają relaksować się przy takiej muzyce oraz bardzo szybko się przy niej uspokajają. 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl