Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka klasyczna dla maluszka - Sprawdzony sposób na szybki sen dziecka - Muzyka do dzieci na kolkę
814.jpg

Twoje dziecko ciągle płacze i nie wiesz jak go uspokoić? Włącz mu naszą muzykę klasyczną dla maluszka i przekonaj się jak Twoja pociecha szybko się przy niej uspokoi i wyciszy. To doskonała uspokajająca muzyka dla najmłodszych. Każdy maluszek się przy niej odpręży i zrelaksuje. Dodatkowo to rewelacyjny sposób na szybki sen dziecka. Wyciszony i zrelaksowany maluszek szybko zapadnie w głęboki i zdrowy sen. To przepiękna kołysanka dla dzieci, która może im towarzyszyć do snu przez całą noc. Dzięki niej Twoje dziecko bez problemu zaśnie i nie wybudzi się w nocy. 

Muzyka klasyczna dla maluszka - Sprawdzony sposób na szybki sen dziecka - Muzyka do dzieci na kolkę to utwór, który idealnie sprawdza się do rytuału usypiania dzieci. Spokojna muzyka klasyczna ma wspaniały wpływ na dzieci. Pobudza ich wyobraźnię, rozwija słuch i pomaga rozwijać obie półkule mózgu. Zastanawiasz się jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania? Włącz mu naszą delikatną muzykę klasyczną do snu dla dzieci, a dziecko momentalnie samo zaśnie. To najlepsza niania dla dziecka i pomoc dla rodziców. 

Gorąco polecamy także naszą Bajkową muzykę do snu dla dzieci :) 

Przeczytaj także wszystko o prawidłowym rytuale usypiania dzieci

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl