Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka relaksacyjna dla dzieci do snu, pianino dla dzieci + szum wody + szum wiatru + śpiew ptaków
952.jpg

Muzyka relaksacyjna dla dzieci

Dzieci również potrzebują chwili odprężenia i relaksu, jest on w ich życiu bardzo ważny. Bardzo dobrym sposobem na to, by dziecko mogło efektywnie odpocząć, jest włączenie relaksacyjnej muzyki z dźwiękami pianina. Połączenie muzyki klasycznej z dźwiękami natury, śpiewem ptaków szumami wody i wiatru zagwarantują maluchowi rozluźnienie i wyciszenie, a także błogi i spokojny sen. Muzyka klasyczna ma także ogromny wpływ na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka. Muzyka stymuluje rozwój mózgu i układu nerwowego. Wpływa na rozwój pamięci, koncentrację, podzielność uwagi, a nawet na koordynację ruchową. 

Muzyka do snu

Muzyka relaksacyjna to jednak przede wszystkim wspaniały sposób na uśpienie malucha. Dzieci często mają problem z zaśnięciem i spaniem całą noc bez przebudzeń. Pianino dla dzieci z szumami natury to bardzo skuteczna kołysanka. Włącz dziecku naszą muzykę wieczorem lub przed drzemką, a bardzo szubko rozluźni się i zaśnie. 

Szukasz muzyki głębokiego snu z czarnym ekranem? Włącz nasze wideo! 

Sprawdź także naszą spokojną muzykę klasyczną dla dzieci i odwiedź nas na youtube, gdzie znajdziesz mnóstwo dźwięków usypiających maluszki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl