Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Najpiękniejsza kołysanka dla dzieci na dobranoc - Usypianka, Pozytywka
1016.jpg

Najpiękniejsza kołysanka dla dzieci na dobranoc

Kołysanki są bardzo skutecznym sposobem na usypianie dzieci. Nasza najpiękniejsza kołysanka dla dzieci na dobranoc to spokojna melodia, która koi dziecięce nerwy i emocje. Nasza usypiajka doskonale kołysze do snu nie tylko niemowlaki, ale również większe dzieci. To melodia jak z pozytywki, dlatego jest idealna do snu dla dzieci. 

Pozytywka do snu

Jeśli Twój maluszek nie może spać, ciągle płacze i trudno go uspokoić, włącz mu przepiękną kołysankę. Nasza usypianka sprawdzi się podczas wieczornego kołysania, ale również podczas trudniejszych chwil z maluszkiem. Jeśli dziecko nie może zasnąć, bo męczą go kolki czy bolesne ząbkowanie, to kołysanka również pomoże mu w ukojeniu bólu. Przepiękne melodie dla dzieci działają wręcz terapeutycznie. Włącz naszą pozytywkę i ukołysz z nią swojego malucha. 

 

Polecamy również jazzową kołysankę dla maluszków,  a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl