Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Najpiękniejsza kołysanka, która uśpi Twoje dziecko w 3,5 minuty! Magiczna pozytywka dla dziecka
992.jpg

Magiczna pozytywka dla dziecka

Najpiękniejsza kołysanka, która uśpi Twoje dziecko w 3.5 minuty już jest na naszym kanale. Magiczna pozytywka dla dziecka gra piękną, spokojną, przyjemną melodię, która niezwykle działa na malutkie dzieci. Niemowlaki bardzo potrzebują dogodnych warunków, żeby zasnąć spokojnie i nie budzić się w nocy co parę chwil. Spokojna muzyka z pozytywki umili wieczorny czas nie tylko maluszkowi, ale także rodzicowi. 

Kołysanki dla dzieci

Małe dzieci uwielbiają zasypiać przy kołysankach, zarówno przy tych śpiewanych przez rodziców, jak i granych z pozytywki. Spokojne dźwięki rozluźniają mięśnie dzieci, stabilizują ciśnienie krwi oraz uspokajają oddech, przez co maluchom dużo łatwiej zapaść w głęboki sen. Nasza delikatna melodia przeniesie dziecko w bajkowy świat i sprawi, że maluch będzie spał słodko, a rodzic zapomni o problemach z usypianiem. Dziecko ukołysane do snu z naszą melodią z pozytywki obudzi się spokojne i szczęśliwe po dobrze przespanej nocy! 

Wypróbuj również Magiczną melodię z pozytywki dla niemowląt

Polecamy również bardzo znaną kołysankę - Brahms lullaby, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl