Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Spokojna muzyka klasyczna do snu dla dzieci - Relaksujące pianinko dla niemowląt
800.jpg

Muzyka klasyczna to wspaniale wpływa na dzieci. Rewelacyjnie wycisza i pomaga się zrelaksować maluszkom. Relaksujące pianinko dla niemowląt szybko ukołysze każde dziecko do snu. Najmłodsi uwielbiają zasypiać przy kojących dźwiękach pianina. To przepiękna kołysanka uwielbiana przez dzieci na całym świecie. Pomaga uspokoić płaczące dziecko. Wspaniale wycisza niemowlęta i pomaga im zasnąć w niewiarygodnie szybkim czasie.  

Spokojna muzyka klasyczna do snu dla dzieci - Relaksujące pianinko dla niemowląt zapewnia zdrowy sen dziecka. Ta usypiająca melodia dla dzieci to świetna muzyka głębokiego snu. Najmłodsi bardzo szybko wchodzą przy tej muzyce w fazę głębokiego snu. Utwór ten będzie towarzyszył Twojemu dziecku podczas snu przez całą noc. Nasza muzyka zapewni dziecku długi, nieprzerwany i wyjątkowo spokojny sen. To idealny utwór do rytuału usypiania dzieci. Muzyka klasyczna rewelacyjne rozwija dziecko oraz pobudza jego wyobraźnię. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl