Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

BYŁ SOBIE KRÓL
742.jpg

"Był sobie król" to jedna z najpiękniejszych piosenek do snu dla dzieci. Maluchy uwielbiają opowieść o królu z cukru i księżniczce z marcepanu :) Piosenka ma niezwykle wpadającą w ucho melodię, która rewelacyjnie uspokaja i usypia. To jedna z ulubionych kołysanek do snu dla dzieci. 

Był sobie król - to piosenka, która usypia maluchy, a zachęca do śpiewania starsze dzieci! Brzdące uwielbiają się przy niej bawić, tańczyć i śpiewać :) Historia o królu, paziu i królowej to jedna z ulubionych bajek dla dzieci. Sprawdźcie sami! :)

TEKST PIOSENKI "BYŁ SOBIE KRÓL" 

Już księżyc zgasł, zapadła noc. 

Sen zmorzył mą laleczkę. 

Więc oczka zmruż, i zaśnij już, 

Opowiem Ci bajeczkę. 

Więc oczka zmruż, i zaśnij już, 

Opowiem Ci bajeczkę. 

Był sobie król, był sobie paź, i była też królewna. 

Żyli wśród róż, nie znali burz, 

Rzecz najzupełniej pewna. 

Żyli wśród róż, nie znali burz, 

Rzecz najzupełniej pewna. 

Kochał ją król, kochał ją paź, królewską te dziewoje. 

Królewna też kochała ich, kochali się we troje.

Królewna też kochała ich, kochali się we troje. 

Tragiczny los, okrutna śmierć w udziale im przypadła. 

Króla zjadł kot, pazia zjadł pies, królewnę myszka zjadła. 

Króla zjadł kot, pazia zjadł pies, królewnę myszka zjadła.

Lecz żeby Ci, nie było żal, dziecino ma kochana. 

Z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana. 

Z cukru był król, z piernika paź,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl