Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

PAN KIBELEK
544.jpg

"PAN KIBELEK" to edukacyjna piosenka dla dzieci. Piosenka dla maluchów, która pomaga rozwiązać nocnikowo-kibelkowy problem. Co to znaczy? Przychodzi czas kiedy maluch powinien pożegnać się z nocnikiem i zasiąść na większy tron - na toaletę. Nie zawsze jest to proste. Dlaczego? Dzieci bardzo często nie chcą opuszczać nocnika i nie przychodzi im to z łatwością. Pozatym toaleta wcale nie taka groźna - ale nie dla wszystkich. Bardzo dużo dzieci boi się toalety i nie jest to błahy problem. Bardzo dobrym sposobem na przełamanie bariery jest zakup nocnika w kształcie kibelka. Dziecko może powoli oswoić się z toaletą. 

Piosenka "Pan Kibelek" to piosenka dla maluchów, dzięki której przełamią kibelkową barierę. W prosty, wesoły i kolorowy sposób chcemy przekonać dzieci do korzystania z toalety. 

Jeżeli zastanawiacie się kiedy postawić na przejście z nocnika na toaletę, jak ułatwić dziecku przejście z nocnika na toaletę, czy też jak nauczyć dziecko korzystania z toalety zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przejście z nocnika na toaletę - jak ułatwić pożegnanie z nocnikiem"

A teraz czas na piosenkę "PAN KIBELEK" 

TEKST: 

Coraz większy ze mnie brzdąc
bo rosnę z dnia na dzień
Nocnik czas już rzucić w kąt
być jak dorosły chcę
A oni nie robia siku na nocniku
A oni nie robią siku na nocniku nie!

Moja siostra i mój brat
mają większy tron
Chcę jak oni chodzić tam
i spuszczać wodę sam

A oni nie robia siku na nocniku
A oni nie robią siku, na nocniku nie!

Czas z nocnika przesiąść się
na tron większy, którym jest
pan kibelek w naszym wc
na niego przesiadam się, ole!

Czas z nocnika przesiąść się
na tron większy, którym jest
pan kibelek w naszym wc
na niego przesiadam się, ole!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl