Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

DZIEŃ DZIECKA - DZIEŃ ZABAWY Z #LULANKO ! Tworzymy razem prace plastyczne !
632.jpg

Dzień dziecka wyczekiwany jest przez każdego maluszka. Powszechnie wiadomo, że 1 czerwca to dzień zabawy i prezentów. Każdy maluszek lubi kolorowanie, klejenie, wycinanie oraz lepienie :) Nie masz pomysłu na prace plastyczne? Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. W tym filmiku znajdziesz szereg pomysłów na prace plastyczne z dzieckiem. Wspólna zabawa pogłębi Waszą relację z dzieckiem oraz poprawi Wasze stosunki na jeszcze lepsze. 

W naszej składance prac plastycznych będzie mogli razem zrobić pszczółkę z rolki po papierze, wykeicie razem biedronkę, ulepicie sowy z plasteliny, a także narysujecie żabkę. Bierzcie się zatem do pracy, pnieważ czeka Was dużo wycinania, klejenia i lepienia. Udanej zabawy :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl