Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak zrobić laurkę na Dzień Mamy? Pomysł na prezent dla Mamy! Praca plastyczna dla dzieci
926.jpg

Pomysł na prezent dla Mamy

Dzień mamy już niedługo! To wyjątkowe święto, kiedy każdy chce podziękować swojej mamie za życie, troskę i miłość, jaką codziennie obdarza dzieci. Dzieci w każdym wieku chcą wyrazić wdzięczność i obdarować mamę prezentem. Każdy upominek będzie doskonały - ważne, że zostanie podarowany z miłością. Mamy szczególnie odceniają jednak podarunek wykonany własnoręcznie. Jeśli szukacie pomysłu na taki prezent, to przychodzimy z filmikiem, na którym pokazujemy jak zrobić laurkę na Dzień Mamy. 

Jak zrobić laurkę na Dzień Mamy? 

Do zrobienia fantastycznej laurki dla Mamy potrzebne będzie tylko: 

-kartka formatu A4 złożona na pół, 

-kolorowe farbki akrylowe,

-patyczki do uszu.

Malowanie patyczkami to bardzo kreatywny sposób tworzenia prac plastycznych. Mama na pewno doceni starania, kiedy dostanie laurkę przygotowaną w ten sposób. Jeśli szukasz pomysłu na kreatywny i własnoręcznie robiony prezent na Dzień Mamy - włącz nasz filmik. Nauczysz się na nim jak namalować bukiet kwiatów na laurce dla Mamy.

Zobacz również jak w kreatywny sposób namalować domek muchomorek oraz odwiedź nas na YouTube!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl