Jajko-Usypiajka ,,Lulanko'' najskuteczniejsze białe szumy + kołysanka

Cena: 69,90 zł 69.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Co to jest JAJKO - USYPIAJKA?

..to najskuteczniejsze białe szumy oraz kołysanka w jednym urządzeniu. Pomoże ona Twojemu maluchowi szybko zasnąć i przespać całą noc! Ta mała zabawka naprawdę potrafi zdziałać cuda!

Zobacz sam!


Co to jest ten biały szum?
Mówiąc prostym językiem – biały szum t
o rodzaj sygnału dźwiękowego, którego używa się do maskowania dźwięków w tle. Jego rola w promowaniu zdrowego snu polega na zagłuszeniu wszystkiego, co nie pozwala nam zasnąć lub budzi nas w trakcie wypoczynku. 

Dzieci zasypiają przy białym szumie? Dlaczego?

To bardzo proste ! Biały szum przypomina maluchom dźwięki jakie słyszało w łonie matki. Dzięki temu dziecko bardzo szybko się wycisza i zasypia.. :).


WIĘCEJ INFORMACJI O BIAŁYM SZUMIE ZNAJDZIESZ NA NASZYM BLOGU.


                                                  
                                      
Sześć wbudowanych kojących dźwięków: kołysanka, szum, bicie serca w łonie matki, deszcz, szum, szept.

Funkcja czujnika głosowego

Gdy maluch zbyt szybko wybudzi się z drzemki, Jajko Usypiajka wyczuwa to i zaczyna ponownie grać ulubione utwory dziecka.

Regulacja głośności dźwięku

Każde Jajko posiada regulacje dźwięku, dzięki której rodzice bez problemu mogą ustawić odpowiednią głośność utworu względem położenia dziecka.

Przełącznik z sześciostopniowymi biegami

Jajko Usypiajka posiada sześć biegów. Każdy utwór przyporządkowany jest odpowiedniemu biegowi. Ustawienie go aktywuje przypisany do niego utwór.

Funkcja ładowania

Ładowanie baterii litowej: po podłączeniu do zasilacza bateria zaczyna się ładować. Podczas ładowania dioda LED będzie czerwona, natomiast po pełnym naładowaniu - zielona. Czas pełnego naładowania wynosi około 3 godziny, jeżeli produkt w tym czasie nie jest używany.

Poręczny uchwyt

Dzięki praktycznemu uchwytowi Jajko Usypiajkę można bezpiecznie i bez obaw zawiesić na łóżeczku, wózku, nosidełku etc.

Dużą zaletą naszej Usypiajki jest także poręczność rozmiarów. Bez problemu zmieści się ona do torebki rodzica lub torby z rzeczami dziecka. Ponadto wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie jest narażona na urazy mechaniczne, pogniecenie lub pobrudzenie.

INSTRUKCJA OBSŁUGI - POBIERZ (PDF)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl