Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak szybko uśpić niemowlę? Poznaj niezawodny trick - Usypiające odgłosy jeziora

Jak szybko uśpić niemowlę?

Poznaj niezawodny trick usypiania dzieci! Biały szum, który przypomina dziecku odgłosy z brzucha mamy, to świetny usypiacz dla każdego malucha! Dźwięk, który przygotowaliśmy, to wyjątkowy szum włoskiego jeziora. Delikatny szum wiatru, który kołysze wodą, to spokojny i harmonijny dźwięk, który niezwykle dobrze działa na dzieci. Wystarczy włączyć nasz szum jeziora, a maluch już po chwili poczuje się śpiący i samodzielnie zaśnie.

Usypiające odgłosy jeziora

Kojący szum jeziora potrafi nie tylko uśpić maluchy, ale także uspokoić je, kiedy denerwują się i płaczą. Jeśli dziecko cierpi z powodu kolki czy bolesnego ząbkowania, warto włączyć mu biały szum. Spokojny dźwięk ukoi ból i uspokoi. Dźwięki natury, w szczególności spokojny szum wody z jeziora to jedne z ulubionych szumów małych dzieci.

Serdecznie polecamy także zimowy szum zamieci śnieżnej. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl