Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak uspokoić noworodka? Włącz szum wody spływającej po skałach - Usypianie noworodka w 3 minuty
Jak uspokoić noworodka? Włącz szum wody spływającej po skałach - Usypianie noworodka w 3 minuty ♪ ♫

Jak uspokoić noworodka?

Twój noworodek płacze, nie chce się uspokoić i nie masz już pomysłów, jak możesz go ukoić? Włącz szum wody spływającej po skałach i zobacz jak szybko maluszek odpływa w sen. Jeśli zawiodły już wszystkie znane Ci sposoby na utulenie maluszka, takie jak przytulanie, głaskanie, kołysanie, noszenie na rękach i inne, wypróbuj naszą niezawodną metodę. Dźwięk wody uspokoi niemowlaka, bo jest to biały szum. Szumy wyjątkowo dobrze działają na małe dzieci, bo przypominają im to, co słyszały w brzuchu mamy. 

Usypianie noworodka w 3 minuty

Usypianie niemowlaka to duże wyzwanie dla rodziców. Są dzieci, które zasypiają bardzo szybko, bez płaczu, są jednak również takie, którym zasypianie sprawia trudność. Szum natury to sposób, który nie tylko pozwoli dziecku uspokoić się, wyciszyć i zasnąć, ale również pomoże zmniejszyć bolesne dolegliwości związane z kolkami. Zupełna cisza dla niemowlaka nie jest najlepsza - w brzuchu mamy słyszał on przecież wiele różnych odgłosów. Dlatego włączając szum wody dla niemowlaka możemy mieć pewność, że dziecko będzie czuło się bezpiecznie i dobrze.

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum odkurzacza automatycznego. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

Możesz również zobaczyć ten artykuł w formie 12 godzinnego wideo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl