Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum odkurzacza automatycznego do snu! Moje dziecko zasypia po 5 minutach, a Twoje?
Szum odkurzacza automatycznego do snu! Moje dziecko zasypia po 5 minutach, a Twoje?

Szum odkurzacza automatycznego do snu

Znany wszystkim rodzicom bardzo dobrze biały szum, to bardzo skuteczny sposób na usypianie maluszków. Przygotowaliśmy nowość, szum odkurzacza automatycznego, który działa na dzieci niezwykle uspokajająco. Dźwięk szumiącego odkurzacza przypomina maluszkom to, co słyszały wewnątrz brzucha mamy, dlatego czują się przy nim bezpiecznie. Szum odkurzacza dla niemowląt sprawił, że wielu rodziców zapomniało o nieprzespanych nocach pełnych płaczu i bezsilności. To prosty i skuteczny sposób nie tylko na uśpienie dziecka, ale również ukojenie go w płaczu. Wystarczy, że włączysz swojemu maluchowi nasz dźwięk odkurzacza, a on zaśnie spokojnie i będzie spał słodko przez całą noc. 

Moje dziecko zasypia po 5 minutach, a Twoje? :) 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum jadącego samochodu. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl