Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Sposób na kolkę niemowlęcą? Szum jazdy samochodem! Ukoi bóle kolkowe, uspokoi i uśpi dziecko!
Sposób na kolkę niemowlęcą? Szum jazdy samochodem! Ukoi bóle kolkowe, uspokoi i uśpi dziecko!

Sposób na kolkę niemowlęcą

Szum jazdy samochodem to bardzo skuteczny sposób na kolkę niemowlęcą. Biały szum ukoi bóle kolkowe, uspokoi i uśpi dziecko. Rodzice znający problem z usypianiem dziecka, często wykorzystują jazdę samochodem, by uśpić maluszka. Teraz już nie muszą zużywać paliwa i tracić czasu! Przygotowaliśmy szum jazdy samochodem, który wystarczy włączyć maluchowi, a on natychmiast zaśnie. To właśnie dźwięk jadącego samochodu usypia maluszki na przejażdżkach. Warto wypróbować ten sposób nie tylko kiedy chcemy uśpić dzidziusia, ale również, kiedy cierpi on na bóle kolkowe. Biały szum przypomina niemowlakowi warunki z brzucha mamy, dlatego tak dobrze na niego działa :)

 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy biały szum - dźwięk strumyka w lesie. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl