Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

[4K] Usypianie niemowlaka - Kojące odgłosy natury do snu dla dzieci - Biały szum strumyka w lesie
[4K] Usypianie niemowlaka - Kojące odgłosy natury do snu dla dzieci - Biały szum strumyka w lesie

Usypianie niemowlaka

Stworzyliśmy film w jakości 4k - kojące odgłosy natury do snu dla dzieci, które są skuteczną pomocą w usypianiu niemowląt i małych dzieci. Przygotowywanie maluchów do snu nie jest łatwym zadaniem, są dzieci, które szczególnie trudno uśpić. Biały szum pomaga wyciszyć i uspokoić dzieci, które mają trudności z zasypianiem. Biały szum przypomina niemowlakowi warunki, jakie panowały w brzuchu mamy, dlatego czuje się przy nich bezpiecznie i dobrze. 

Biały szum strumyka w lesie

Monotonny szum strumyka w lesie, który płynie spokojnie i jednostajnie to idealny dźwięk do usypiania dzieci. Dźwięki natury są szczególnie uwielbiane przez maluszki, dlatego tak dobrze zasypia się im w lesie, na spacerze czy właśnie przy odgłosach natury włączanych przez rodziców. Te odgłosy nie tylko skutecznie usypiają, ale również niezwykle relaksują i pozwalają odpocząć. 

 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy biały szum - szum suszarki do ubrań. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

Posłuchaj relaksującego wideo z bardzo przyjemnym dźwiękiem deszczu „Przytulny Apartament - Relaksujący Dźwięk Deszczu - Widok Na Miasto Nocą - Deszcz Za oknem #Relaks". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl