Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Odkryliśmy sposób jak uśpić dziecko w minutę! Szum suszarki do ubrań! Sprawdź jakie to skuteczne!
Odkryliśmy sposób jak uśpić dziecko w minutę! Szum suszarki do ubrań! Sprawdź jakie to skuteczne!

Szum suszarki do ubrań 

Szum suszarki do ubrań to kolejny biały szum, który w niesamowicie szybkim tempie potrafi uśpić dzieci, nawet te najbardziej marudne! Kiedy dziecko płacze i nie chce spać, włącz mu nasz sprawdzony sposób - biały szum! Jest to monotonny i jednostajny dźwięk, który ma właściwości usypiające. Przypomina on dzieciom dźwięk, które słyszały w brzuchu mamy. Dlatego uspokajają się, gdy go słyszą, bo przypomina im się uczucie bezpieczeństwa, które towarzyszyło im w łonie matki.

Odkryliśmy sposób jak uśpić dziecko w minutę

Nasz szum suszarki do ubrań nie tylko uśpi dziecko, które nie może zasnąć, ale również przygotuje je do popołudniowej drzemki, uspokoi podczas płaczu czy pozwoli ukoić ból kolki. Nagraliśmy usypiający dźwięk suszarki do ubrań w jakości 4K, by jeszcze lepiej działał na dzieciaczki. Wypróbuj go i zobacz jak Twój maluch zasypia w mgnieniu oka! Sprawdź jakie to skuteczne!

 

Serdecznie polecamy także usypiające dzieci odgłosy jeziora. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl