Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Las nocą odgłosy - Magiczny las - Usypiająca muzyka natury - Cykanie świerszczy - Szum wiatru
Las nocą odgłosy - Magiczny las - Usypiająca muzyka natury - Cykanie świerszczy - Szum wiatru

Las nocą odgłosy - Magiczny las - Usypiająca muzyka natury

Usypiająca muzyka natury taka jak: magiczny las, cykanie świerszczy i szum wiatru szybko uśpią Twoje dziecko! Las nocą odgłosy to doskonały biały szum na sen! Jeżeli Twój maluch nie chce iść spać i ciągle płacze to włącz mu proponowane letnie odgłosy przyrody! Wielu rodziców zastanawia się jaki szum dla dziecka do snu jest odpowiedni. My mamy na to odpowiedź! Włącz odgłosy lata, a dziecko skupi się na tym co słychać w lesie nocą i szybko zaśnie! Kojące dźwięki przyrody to najlepsza kołysanka dla dziecka! Usypiający las, czyli szumiący wiatr i delikatnie kołyszące się liście to niezawodne dźwięki przyrody do spania!

Cykanie świerszczy - Szum wiatru

Czy wiesz jakie są usypiające odgłosy natury? Włącz proponowane wideo las nocą odgłosy i pozwól na to, aby usypiająca muzyka natury ukołysała do snu Twoje dziecko! Odgłosy lasu mp4 to fantastyczne rozwiązanie na bezsenność u niemowląt! Magiczny las, czyli cykanie świerszczy i szum wiatru to doskonałe tło muzyczne do snu! Jeżeli Twoje dziecko pozna te magiczne odgłosy natury uspokoi się w krótkiej chwili, a następnie zamknie oczka i zaśnie na całą noc! Usypiający las to spokojne dźwięki do snu! Jeżeli zapoznasz się z proponowanym wideo to możesz zapomnieć o nieprzespanych nocach! Pozwól Twojemu dziecku wsłuchać się w usypiający las i szum drzew w lesie i ciesz się spokojnym snem!

Przeczytaj także poprzedni wpis „Szum farelki - Usypiający szum termowentylatora #Farelka CZARNY EKRAN". 

Serdecznie polecamy nasz kanał na Youtube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl