Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum farelki - Usypiający szum termowentylatora #Farelka CZARNY EKRAN
Szum farelki - Usypiający szum termowentylatora #Farelka [

Szum farelki - Usypiający szum termowentylatora

Wsłuchaj się w usypiający szum termowentylatora, czyli szum farelki! Wideo ma czarny ekran #Farelka i uśpi Twoje dziecko w kilka minut! Szum dmuchawy to niezwykle usypiający dźwięk. Biały szum to doskonały sposób na szybki sen dziecka! Zdrowy sen dziecka jest niezwykle ważny do jego prawidłowego funkcjonowania! Dlatego zadbaj o Twoje dziecko i włącz mu szum starej farelki! Dźwięk termowentylatora to doskonała kołysanka dla dzieci, która pozwoli słodko zasnąć Twojemu maluszkowi! Wypróbuj ten sprawdzony sposób na niespokojny sen dziecka, a Twoje maleństwo prześpi całą noc! Włącz proponowane wideo, a już nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać jak wydłużyć sen niemowlaka w nocy!

#Farelka [𝗖𝗭𝗔𝗥𝗡𝗬 𝗘𝗞𝗥𝗔𝗡]

Proponowane wideo szum farelki #Farelka zawiera relaksujący dźwięk do snu! Dodatkowo w wideo zobaczysz czarny ekran! Poprzez ciemny ekran do snu Twoje dziecko nie będzie rozpraszało się i szybko zaśnie! Wystarczy, że włączysz usypiający szum termowentylatora! Zadbaj o komfort snu dziecka i włącz mu sprawdzony dźwięk do zasypiania! Jeżeli masz dość nieprzespanych nocy to nasze wideo na pewno Ci pomoże! Proponowany szum pokonuje bezsenność u dzieci! Z tym wideo Ty i Twoje dziecko możecie zapomnieć o nieprzespanych nocach! Włącz wideo i pozwól na relaks Twojego maluszka nawet podczas drzemki w ciągu dnia :)!

 

Przeczytaj także nasz poprzedni wpis „Bach dla dzieci Z POZYTYWKI do snu, Rozwój mózgu dziecka, Stymulowanie inteligencji dziecka".

Gorąco polecamy kanał na Youtube!

Zobacz także 12-godzinną wersję tego wideo „SZUM FARELKI 12 GODZIN - BIAŁY SZUM CZARNY EKRAN - DŹWIĘKI RELAKSACYJNE DO SNU
":)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl