Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Muzyka dla miesięcznego dziecka - Muzyka klasyczna dla niemowląt stymulująca rozwój & śpiew ptaków
dziecko śpi w obłokach chmur napis muzyka do snu i śpiew ptaków

Muzyka dla miesięcznego dziecka

Wybierając muzykę do usypiania malucha istotny jest także wiek dziecka. Jaka powinna byc muzyka dla miesięcznego dziecka? Przede wszystkim spokojna i stonowana. Przed włączeniem kołysanki dla dziecka, posłuchaj jej sam i sprawdź czy nie ma mocno wybijających się instrumentów. W naszym filmie usłyszycie spokojne pianino i śpiew ptaków. To połączenie jest niewiarygodnie skuteczne! Maluszki uwielbiają zasypiać przy spokojnych dźwiękach pianina i nic w tym dziwnego! A nasza podróż między chmurami w towarzystwie muzyki głębokiego snu to prawdziwe ukojenie dla niemowląt!

Muzyka klasyczna dla niemowląt stymulująca rozwój & śpiew ptaków

Mówi się, że muzyka może mieć bardzo realny wpływ na rozwój mózgu dziecka i jego stymulację. Czy to prawda? tak! Nasza muzyka klasyczna dla niemowląt stymulująca rozwój i śpiew ptaków jest bardzo skuteczna. Klasyczne melodie pozytywnie wpływają na rozwój dziecka, co zostało udowodnione naukowo. Polecamy także włączać muzykę klasyczną kobietom w ciąży, ponieważ już w brzuszku maluszek słyszy muzykę z otoczenia! Po narodzinach bardzo często maluch słysząc muzykę znaną mu z brzucha mamy, szybko się przy niej wycisza. To bardzo uspokajająca muzyka dla dziecka, w szczególności świetna dla niemowląt! 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum prenatalny do snu dla dzieci. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci”. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl