Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

✨ Muzyka relaksacyjna dla dzieci do snu + szum fal - Wyciszenie dziecka przed snem - Głęboki sen ✨
✨ Muzyka relaksacyjna dla dzieci do snu + szum fal - Wyciszenie dziecka przed snem - Głęboki sen ✨

Wyciszenie dziecka przed snem 

Żeby dziecko miało dobrą noc i spało jak najdłużej i jak najlepiej, potrzebuje odpowiedniego przygotowania. Dlatego tak ważne w życiu maluszka są rytuały wieczorne, takie jak kąpiel, kolacja czy czytanie bajki. Rytuały te mają za zadanie wyciszyć dziecko i przygotować je do błogiego snu. Sposobem na wieczorne wyciszenie dziecka przed snem jest również włączenie muzyki relaksacyjnej. Delikatne dźwięki ukpoją maluszka i sprawią, że już po chwili zacznie śnić... 😴

Głęboki sen dziecka

Muzyka relaksacyjna dla dzieci do snu + szum fal to delikatne dźwięki, które uspokajają dzieci i pozwalają im zapaść w głęboki sen. Kojący szum wody w połączeniu z muzyką klasyczną dla dzieci tworzy niesamowity efekt. Sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie i nie ma powodu do płaczu. Muzyka głębokiego snu dla dzieci relaksuje maluchy i pozwala im spać spokojnie przez całą noc!

 

Sprawdź co jeszcze mamy dla Twojego maluszka - odwiedź nasz kanał na YouTube, a także posłuchaj muzyki dla mamy w ciąży i maluszka w brzuszku!

 

12 godzinna wersja filmu 💙👇

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl