Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Najlepszy usypiacz dla maluchów - Szum wodospadu + delikatnie padający deszcz w lesie - 4K
Najlepszy usypiacz dla maluchów - Szum wodospadu + delikatnie padający deszcz w lesie - 4K

Najlepszy usypiacz dla maluchów

Nasze usypiające dźwięki dla dzieci to najskuteczniejszy usypiacz dla maluchów! Przygotowaliśmy biały szum, dzięki któremu Twoje dziecko prześpi spokojnie całą noc, bez wybudzeń. Jeśli Twoje dziecko nie może zasnąć, płacze i jest niespokojne - wypróbuj nasz sposób! Przy białym szumie niemowlę czuje się na tyle bezpiecznie, by odpłynąć w spokojny, głęboki i długi sen. 

Szum wodospadu + delikatnie padający deszcz

Maluch podczas słuchania spokojnych dźwięków natury - szumu wody, lasu, śpiewu ptaków - czuje się niesamowicie komfortowo. Po kilku chwilach słuchania maluch stanie się senny. Szum pomoże również na ból spowodowany kolką czy ząbkowaniem. Wypróbuj nasz najlepszy usypiacz dla maluchów i ciesz się spokojną nocą swojego maluszka! 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum wody spływającej po skałach. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

Odwiedź również inne wideo z relaksującym dźwiękiem deszczu „Przytulny loft 4K | Relaksujące odgłosy deszczu za oknem i odgłos kominka ♡ Przytulny wieczór ♡". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl