Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Liczenie owiec - najlepszy sposób na sen dziecka + najpiękniejsza kołysanka na świecie!
Liczenie owiec - najlepszy sposób na sen dziecka + najpiękniejsza kołysanka na świecie!

Liczenie owiec

Kto z nas nie zna tej metody zasypiania? Liczenie owiec to najlepszy sposób na sen dziecka! Przygotowaliśmy film, który pomoże zasnąć każdemu maluchowi - to liczenie skaczących przez płot owieczek oraz najpiękniejsza kołysanka - "Twinkle twinkle little stars". Połączenie liczenia skaczących owieczek z cudowną kołysanką na dobranoc sprawi, że Twoje dziecko już po kilku minutach zacznie zasypiać! W filmie słychać liczenie owieczek do 200, ale mamy nadzieję, że maluszek zaśnie dużo szybciej :) Po liczeniu baranków gra delikatna melodia do snu dla dziecka, która sprawi, że maluch będzie spał spokojnie i bezpiecznie.

Najlepszy sposób na sen dziecka

Liczenie owiec przed snem to bardzo dobrze znana wszystkim metoda zasypiania. Monotonne liczenie pomaga uspokoić się i odstresować, a po kilku minutach wprowadza w swoistą hipnozę, dzięki czemu zasypianie jest banalnie proste. Dzięki liczeniu w naszym filmie dziecko nie tylko bardzo szybko zaśnie, ale również będzie uczyło się liczb. Włącz skaczące przez płot baranki Twojemu dziecku przed snem i zobacz jak słodko zasypia! Przy którym zaśnie tym razem? :)

Sprawdź co jeszcze mamy dla Twojego maluszka - odwiedź nasz kanał na YouTube!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl