Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Relaksacja dla dzieci - Bezsenność u niemowląt - Magiczny szum natury - Uspokojenie przed snem
Relaksacja dla dzieci - Bezsenność u niemowląt - Magiczny szum natury - Uspokojenie przed snem

Relaksacja dla dzieci

Uspokojenie przed snem dziecka jest bardzo ważne. Jako rodzic zapewne wiesz, że ukojenie dziecka przed zaśnięciem to podstawa :)! Dzieci w każdym wieku potrzebują odpoczynku. Nasz utwór „Relaksacja dla dzieci - Bezsenność u niemowląt - Magiczny szum natury - Uspokojenie przed snem” sprawi, że Twój maluch szybko się uspokoi. Jeżeli Twoje dziecko miewa kolki musisz postarać się uspokoić niemowlę. Nie musisz tego robić sam. My możemy Ci w tym pomóc. Włączając naszą melodię maluszek poczuje uspokojenie, a to pierwszy krok do zmniejszenia bólu kolkowego. Relaksacja do zasypiania jest niezwykle istotna, a nasz szum wody pomaga na bezsenność niemowląt. Włącz nasz film, a Twoje dziecko szybko zaśnie. To naprawdę działa :). 

Bezsenność u niemowląt

Relaksacja dla dzieci to kluczowy element ich rozwoju. Magiczny szum natury przyniesie szybkie uspokojenie przed snem Twojemu dziecku. Wystarczy zaledwie kilka minut utworu, aby dziecko przestało płakać, poczuło spokój i udało się do krainy słodkich snów :). Dziecko może płakać z wielu powodów. Nasza muzyka działa cuda, ponieważ zmniejsza lęk u dziecka, oznaki przebodźcowania, a także jest w stanie pokonać bezsenność u niemowląt. Jeżeli chcesz, aby Twój maluch przespał całą noc to nasza relaksacja dla dzieci sprawdzi się idealnie. Biały szum natury pomoże Twojemu dziecku się wyciszyć i ukoić do snu. Proponowany przez nasz szum przypomina odgłosy, jakie maluszek słyszał w brzuchu mamy. Wtedy natychmiast się uspokaja, ponieważ są to znane i przyjazne dla niego dźwięki.

Magiczny szum natury - Uspokojenie przed snem

Biały szum ma niezwykłą moc. Nasza melodia działa nie tylko na bezsenność u niemowląt. Udowodniono, że szum przyniesie uspokojenie przed snem osobie dorosłej! Co usłyszysz w naszym filmie? Magiczny szum natury, który prezentuje ultradźwięki. Można usłyszeć relaksujący szum wiatru, piękny śpiew ptaków, czy też dźwięki wody w jeziorze. Relaksacja dla dzieci jest bardzo ważna, ale w ciężkich chwilach musisz także zadbać o siebie :).

Serdecznie polecamy nasz poprzedni wpis: "Szum wody z bambusa | Relaksujący dźwięk wody z bambusa do snu | Ultra uspokajający dźwięk | ASMR".
Zapoznaj się także z całością treści na naszym kanale - Youtube

Odwiedź nasz najnowszy kanał i zapoznaj się z naszym relaksującym wideo "Przytulna zimowa chatka - Twoja przytulna strefa - Zimowa atmosfera - Uspokajające dźwięki kominka".

Zobacz także 12 godzinną wersją tego wideo „Relaksujące odgłosy jeziora - Odprężający szum natury uśpi Cię w kilka minut - Dźwiękoterapia".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl