Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wody z bambusa | Relaksujący dźwięk wody z bambusa do snu | Ultra uspokajający dźwięk | ASMR
Szum wody z bambusa | Relaksujący dźwięk wody z bambusa do snu | Ultra uspokajający dźwięk | ASMR

Szum wody z bambusa  

Potrzebujesz się zrelaksować? Przygotowane przez nas dźwięki szumu wody na pewno Ci w tym pomogą! Nasz wideo Szum wody z bambusa | Relaksujący dźwięk wody z bambusa do snu | Ultra uspokajający dźwięk | ASMR jest bardzo relaksujące i ukoi twoje nerwy już po kilku minutach! Szum wody i bambusa jest niezwykle relaksującym dźwiękiem. Przy tym dźwięku poczujesz beztroskę i ukojenie. Wspaniałe jest to, że sam widok płynącej wody z bambusa potrafi wywołać pozytywne odczucia u człowieka. Te fantastyczne przeżycia możesz zwiększyć. Wystarczy, że włączysz spokojny dźwięk wody, a twoje troski po prostu znikną. Następnie poczujesz, że twoje mięśnie mega się rozluźnią, a stres po prostu odejdzie. Dźwięk płynącej wody jest niesamowicie kojącym dźwiękiem. 

Relaksujący dźwięk wody z bambusa do snu

Zdarza Ci się budzić w nocy lub w ogóle jej nie przespać? Sposobem na te dolegliwości może okazać się szum wody z bambusa, ponieważ to relaksujący i ultra uspokajający dźwięk ASMR. Już po kilku minutach słuchania poczujesz się senny i zrelaksowany. Dźwięk bambusa jest skuteczną metodą nawet na przewlekłą bezsenność. Z nami możesz ją pokonać. Wystarczy, że skorzystasz z naszej propozycji i włączysz relaksujący dźwięk bambusa do snu. Szum wody sprawi, że zaśniesz nawet w 3 minuty :)!  Włącz nasze wideo, a przekonasz się, że ta muzyka do snu jest właśnie dla Ciebie! 

Ultra uspokajający dźwięk ASMR

Wypróbuj ten relaksujący dźwięk wody, a przekonasz się, że w jednej chwili staniesz się mniej nerwowy! Ten dźwięk to bardzo skuteczny biały szum. Szum wody z bambusa jest sprawdzonym i skutecznym sposobem na polepszenie nastroju i samopoczucia, ukojenie nerwów, a nawet na pokonanie nerwicy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaśniesz z tym dźwiękiem ASMR w 3 minuty. Jednak musisz pamiętać, że im dłużej będziesz wsłuchiwał się w ten dźwięk, tym efekt będzie bardziej zadowalający. Wystarczy 15 minut dziennie, a zobaczysz że już po kilku dniach twoje codzienne życie zmieni się na lepsze. Nasz ultra uspokajający dźwięk to to muzyka na poprawę humoru! Przekonaj się sam!

Serdecznie zapraszamy do zapozania się z naszym poprzednim artykułem Usypiający szum pociągu - Dźwięk, który uspokaja dzieci - Odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty.
Zapoznaj się także z naszym kanałem na Youtube

Obejrzyj także 12 godzinną wersję tego relaksującego wideo „Dzieci zasypiają w 2 minuty przy szumie wody z bambusa - Sprawdź jakie to skuteczne!". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl