Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Usypiający szum pociągu - Dźwięk, który uspokaja dzieci - Odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty!
Usypiający szum pociągu - Dźwięk, który uspokaja dzieci - Odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty!

Usypiający szum pociągu

Nie możesz zasnąć i ciągle czujesz się zmęczony? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawe rozwiązanie. Usypiający szum pociągu sprawi, że twoje zaburzenia snu i bezsenność po prostu znikną! Szum pociągu to dźwięk, który uspokaja dzieci. Sprawdza się także u dorosłych. Jak to działa? Układamy się wygodnie, włączamy odgłos jadącego pociągu, zamykamy oczy, skupiamy się na szumie i niezwykle szybko zasypiamy. Sprawdzone jest, że odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty. Jeśli chcesz aby twój sen trwał nieprzerwanie to istotne jest aby włączyć dźwięk pociągu na całą noc. Rano przekonasz się, że poranek będzie przyjemniejszy niż zwykle, ponieważ wstaniesz wypoczęty! Sen to podstawa normalnego funkcjonowania. Dlatego nie pozwól, aby bezsenność rządziła twoim życiem!

Dźwięk, który uspokaja dzieci

Wideo “Usypiający szum pociągu - Dźwięk, który uspokaja dzieci - Odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty” to biały szum pociągu. Usypiający szum pociągu jest sprawdzonym rozwiązaniem dla każdego dziecka, nawet dla takich, które nie chcą się uspokoić. Szum pociągu wprawia dziecko w nagłe ukojenie, maluch staje się spokojny. Ten dźwięk do snu sprawdza się również u niemowlaków. Odgłos pociągu przypomina biały szum jakie dziecko słyszało w brzuchu matki! Biały szum pociągu jest naszym najnowszym rozwiązaniem i póki co sprawdza się bez zarzutu! Przy takim dźwięku maluch nie tylko się uspokoi, ale może także zasnąć. Jeśli jesteś rodzicem, to włączając nasze wideo przekonasz się, że ty również możesz przespać całą noc bez przerwy! 

Odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty

Odgłos jadącego pociągu usypia w 3 minuty. To dobre rozwiązanie na bezsenność. Już po kilku minutach wsłuchiwania się w odgłos pociągu człowiek może poczuć się zrelaksowany, a następnie senny. Biały szum pociągu to dźwięk do snu, który może zakończyć twoje problemy ze snem. Nasza muzyka zawiera właśnie te pozytywne wibracje. Dźwięk nadjeżdżającego pociągu sprawi, że prześpisz całą noc (rozwiązanie spełni się szczególnie jeśli włączysz film na kilka godzin). Dlatego nie wahaj się i zapoznaj się z naszym wideo. Twój sen jest dla nas ważny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem Relaksujący szum Oceanu Atlantyckiego na Teneryfie usypiające odgłosy fal wiatru nad oceanem.
Odwiedź nas na Youtube

Zobacz także 12-godzinną wersję tego filmu „Usypianie niemowlaka szumem - Dźwięk Pociągu - Szum pomagający zasnąć - Odgłos jadącej lokomotywy
". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl