Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Relaksujące dźwięki lasu dla dzieci - Zdrowy sen dziecka - Dziecko przestanie płakać po chwili

Relaksujące dźwięki lasu dla dzieci

Włącz nasze relaksujące dźwięki lasu, a Twoje dziecko przestanie płakać po chwili! Odgłosy natury, szczególnie delikatny szum drzew poruszanych wiatrem, śpiew ptaków i dźwięk płynącego w lesie wodospadu, mają niesamowite właściwości usypiające i uspokajające. Słuchanie muzyki natury jest bardzo odstresowujące! Spokojne dźwięki uspokajają maluszki, które płaczą i nie chcę spać :)

Zdrowy sen dziecka

Kojące dźwięki leśnej natury to prawdziwe ukojenie dla dzieci i ich rodziców. Zauważ, że dzieci zazwyczaj zasypiają podczas spaceru, w szczególności po lesie, lub parku. Ma na to wpływ nie tylko świeże powietrze, ale w szczególności dźwięki otoczenia. Słychać szumy, dzieci uspokajają się i zasypiają szczególnie dlatego, że te warunki przypominają im to, co słyszały w brzuchu mamy. A więc słysząc delikatne szumy maluchy czują się bezpiecznie i spokojnie mogą zasnąć. 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny biały szum z czarnym ekranem. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

Polecamy również przyjemne i uspokajające wideo „Przytulna chatka w lesie - Przytulne tło z dźwiękami natury - Maksymalne wyciszenie, Dźwięk deszczu". 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl