Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Śpiew delfinów & szum oceanu - Skuteczne usypianie niemowlaka - Sprawdziliśmy, TO DZIAŁA
Śpiew delfinów & szum oceanu - Skuteczne usypianie niemowlaka - Sprawdziliśmy, TO DZIAŁA

Śpiew delfinów & szum oceanu

Posłuchaj naszego najnowszego usypiającego szumu - śpiew delfinów i szum oceanu. Spokojne odgłosy delfinów w połączeniu z szumem fal oceanu to niezwykły relaks i ukojenie dla dzieci, ale także dla dorosłych. Odgłosy natury są niezwykle kojące i uspokajające. Spokojne śpiewy delfinów to rodzaj ASMR - czyli dźwięków, które zapewniają maksymalny relaks mózgu.

Skuteczne usypianie niemowlaka

Śpiew delfinów połączony z szumem oceanu to niesamowicie skuteczna metoda na uśpienie dziecka, a w szczególności niemowlęcia. Dźwięki natury przypominają dziecku odgłosy jakie słyszało w łonie matki, dzięki temu maluch po usłyszeniu podobnych dźwięków czuje się bezpieczny i w konsekwencji bardzo szybko usypia. Nasze szumy pomagają nie tylko uśpić dziecko, ale także uspokoić płaczące dziecko także podczas bóli kolkowych u malucha. Włącz nasz biały szum natury i zobacz jak maluch będzie spał spokojnie całą noc! :)

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum "ulewa do snu - deszcz w tropikalnym lesie" Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci”.

Zobacz także pełną wersję filmu „Usypiający śpiew delfinów - Sen dziecka w 3 minuty - Trick na uspokojenie dziecka & sposób na kolkę". 

Pliki (1)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl