Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Ulewa do snu - Relaksujący odgłos ulewy usypia w kilka minut - Deszcz w tropikalnym lesie
Ulewa do snu - Relaksujący odgłos ulewy usypia w kilka minut - Deszcz w tropikalnym lesie

Ulewa do snu

Dźwięk ulewy do snu to niesamowity relaks i bardzo skuteczny odgłos do snu. Podczas ulewy za oknem stajemy się senni. Mamy ochotę położyć się do łóżka i po prostu zasnąć.Nic w tym dziwnego, relaksujący odgłos ulewy usypia w kilka minut zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Padający deszcz tworzy biały szum, którego monotonność i odpowiednia częstotliwość szybko uspokaja i usypia. To bardzo kojący dźwięk natury - włącz i słuchaj chociaż przez 15 minut w ciągu dnia - poczujesz większy spokój.

Deszcz w tropikalnym lesie

Oczywiście deszcze bywają różne :) Dziś przygotowaliśmy dla Was deszcz w tropikalnym lesie - odgłos mocnej ulewy uderzającej o liście tropikalnych drzew. Posłuchaj i... zaśnij :) A może Twoje dziecko nie chce spać? Z naszym białym szumem deszczu szybko zapomnicie o tym problemie :) 

 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczny szum wód płodowych + bicie serca. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci. 

Wsłuchaj się także w 12-godzinną wersję tego kojącego wideo „Dźwięk ulewy do snu - Wyciszenie dziecka przed snem - Szum ulewy 12 godzin". 

Pliki (1)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl