Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wód płodowych + bicie serca - To słyszy dziecko w brzuchu - Szumy prenatalne usypiają dzieci
Szum wód płodowych + bicie serca - To słyszy dziecko w brzuchu - Szumy prenatalne usypiają dzieci

Szum wód płodowych + bicie serca

Dźwięk bicia serca jest niezwykle kojący i uspokajający. W połączeniu z delikatnym białym szumem jest idealnym usypiaczem niemowląt. To właśnie to słyszy dziecko w brzuchu swojej mamy! Dlatego tak szybko i spokojnie zasypia, kiedy słyszy szum. Przypomina mu to bezpieczną przestrzeń w łonie matki!

Szumy prenatalne usypiają dzieci

Pomóż dziecku zasnąć włączając szumy prenatalne do snu. Zobaczysz jak maluch szybko się uspokoi i zaśnie w kilka minut. Chcesz zapewnić dziecku głęboki sen? Włącz nasz najlepszy dźwięk do usypiania dzieci. Biały szum to niezwykle skuteczny sposób, by dziecko spało głęboko i spokojnie. Jeśli Twój maluszek ma problemy z zasypianiem, to koniecznie musisz wypróbować tę metodę!

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy biały szum. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl