Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Uśpij dzidziusia szumem fal morskich o zachodzie słońca | Relaksujący szum dla dzieci | Głęboki sen
Uśpij dzidziusia szumem fal morskich o zachodzie słońca | Relaksujący szum dla dzieci | Głęboki sen

Uśpij dzidziusia szumem fal morskich o zachodzie słońca

Szum fal morskich jest tak spokojnym i kojącym dźwiękiem, że usypia bobasy w kilka minut. Relaksujące odgłosy pozwalają mięśniom się rozluźnić, oddechowi uspokoić, a sercu spokojniej bić. Dźwięk fal morskich to nic innego jak biały szum, czyli odgłos, który przypomina dzieciom dźwięk z życia płodowego. Sprawia on, że maluszki czują się bezpiecznie i uspokajają się, co pomaga im bardzo szybko zasnąć. 

Relaksujący szum dla dzieci

Dzieci po chwili słuchania spokojnego szumu fal stają się senne i zasypiają. Śpią spokojnie całą noc, nie budzą się w nocy a rano wstają wypoczęte. Relaksujące dźwięki dla dzieci pomogą nie tylko uśpić dziecko ale także uspokoić płaczące niemowlę. To również świetny sposób na bolesne kolki dziecka czy ząbkowanie. Włącz usypiający szum dla niemowląt i pozwól dziecku zapaść w głęboki sen. 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy biały szum. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl