Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum jazdy autem po Krakowie uśpi Twoje dziecko w 3 minuty! Ten szum usypia niemowlaki! Sprawdź
Szum jazdy autem po Krakowie uśpi Twoje dziecko w 3 minuty! Ten szum usypia niemowlaki! Sprawdź

Szum jazdy samochodem

Czy Twoje dziecko zasypia podczas jazdy samochodem? Włącz szum jazdy samochodem do snu! Oszczędzisz wiele czasu i benzyny! Szum jazdy autem po Krakowie uśpi Twoje dziecko w 3 minuty! Ten dźwięk jest niezwykle usypiający dla dzieci. Przypomina biały szum, czyli dźwięk słyszany przez dziecko w brzuchu mamy. Przy nim dzieci stają się wyjątkowo spokojne i natychmiast zasypiają. 

Ten szum usypia niemowlaki

Usypiający dźwięk podróży samochodem to skuteczny sposób na uśpienie dziecka, ale nie tylko! Biały szum podróży samochodem pomaga na kolkę niemowlęcą oraz pomaga uspokoić płaczące dziecko. To bardzo skuteczny szum na wieczorne usypianie dziecka, ale także rewelacyjny dźwięk na popołudniowe drzemki dziecka!

Ten szum usypia niemowlaki! Sprawdź!

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy film z muzyką natury do snu dla dzieci. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl