Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wody z bambusa + Śpiew ptaków = Dziecko śpi po 3 minutach
Szum wody z bambusa + Śpiew ptaków = Dziecko śpi po 3 minutach

Szum wody z bambusa + śpiew ptaków

Nasz najnowszy szum wody z bambusa ma niesamowite właściwości usypiające. Szum bambusa dla niemowląt to jeden z najskuteczniejszych usypiaczy dla niemowląt! Do filmu wykorzystaliśmy czarny ekran, by światło telefonu czy komputera nie rozpraszało i nie rozbudzało dziecka. Połączenie szumu bambusa oraz śpiewu ptaków, który niezwykle uspokaja i wycisza maluszki. 

Dziecko śpi po 3 minutach

Podczas słuchania uspokajającego szumu wody płynącej z bambusa, dzieci bardzo szybko uspokajają się przestają płakać. Maluszki czują się bezpiecznie i natychmiast zapadają w sen. Białe szumy to najskuteczniejsze usypiacze dla dzieci! Dzięki nim dzieci zasypiają szybko i słodko, a także nie budzą się przez całą noc! Relaksujące dźwięki natury pomogą również zmniejszyć kolki i ból ząbkowania! To sprawdzony i skuteczny sposób na wszelkie rozdrażnienie niemowlaka. Odgłosy, które otaczają Twoje dziecko mają ogromny wpływ na jego samopoczucie.

Zapraszamy do posłuchania wersji 12 godzinnej naszego filmu!

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczną muzykę natury dla dzieci do snu. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

Zapoznaj się także z naszym bardzo relaksującym filmem „4K Przytulna biblioteka - 8h głębokiego snu - Relaksujący dźwięk deszczu - Przytulna atmosfera".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl