Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum morza i mewy - Hipnotyzujący szum natury do snu - Wyciszenie przed snem dla dzieci
Szum morza i mewy - Hipnotyzujący szum natury do snu - Wyciszenie przed snem dla dzieci

Szum morza i mewy - Hipnotyzujący szum natury do snu

Hipnotyzujący szum natury do snu pomoże zasnąć Twojemu maleństwu! Szum morza i mowy wpływają na zdrowy sen dziecka. Wyciszenie przed snem dla dzieci jest niezwykle ważne. Bardzo pomocny może okazać się tutaj szum morza! Biały szum fal, czyli szum do snu dla dzieci pozwoli na relaks dziecka. Kluczowe w usypianiu dzieci jest uspokojenie dziecka. Proponowany szum wody jest do tego stworzony! Poznaj rekomendowane sposoby na sen noworodka! W wideo maluszek usłyszy odgłosy mew, taki szum natury sprawi, że Twoje dziecko szybko się uspokoi, a następnie słodko zaśnie. Usypianie dziecka nie musi być wcale trudne! Ułatw sobie to zadanie i włącz nasze wideo! Kołysanka dla dzieci na pewno spodoba się Twojemu dziecku :).

Wyciszenie przed snem dla dzieci

Szum morza i mewy to doskonały sposób na wyciszenie przed snem dla dzieci. Proponowany hipnotyzujący szum natury do snu pozytywnie wpłynie na Twoje rozdrażnione dziecko. Maluszek szybko się uspokoi i poczuje rozluźnienie. Rekomendowany dźwięk dla dzieci do snu pomogło już wielu rodzicom! Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko przespało całą noc, to koniecznie włącz mu relaksujący dźwięk morza do snu! Wykorzystaj nasze sprawdzone sposoby na sen niemowlaka! Jeżeli nie wiesz jak uspokoić dziecko przed snem to nasz utwór do snu dla dzieci będzie dla Ciebie doskonały! Włącz nasze wideo do usypiania dzieci, a na pewno będziesz bardzo zadowolony z efektu :)! 

Przeczytaj także poprzedni wpis „Szum odkurzacza 432 Hz - Ten dźwięk odkurzacza usypia każde dziecko! Numer 1 w usypianiu niemowląt".

Zapoznaj się także z naszym kanałem na Youtube :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl