Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum wiatru i liści do snu - Jesienny biały szum - Usypiające dźwięki - Szum drzew i szelest liści
Szum wiatru i liści do snu - Jesienny biały szum - Usypiające dźwięki - Szum drzew i szelest liści

Szum wiatru i liści do snu - Jesienny biały szum

Czy wiesz, że jesienny biały szum taki jak szum drzew i szelest liści to usypiające dźwięki, które uśpią Twoje dziecko? Wystarczy, że włączysz przygotowany szum wiatru i liści do snu, a Twoje dziecko spokojnie zaśnie już po kilku minutach! Tak to naprawdę jest możliwe. W jesiennym okresie dzieci mogą cierpieć na bezsenność! Jednak proponowany usypiający szum dla dzieci, czyli szelest liści do snu pomoże zasnąć Twojemu dziecku! Szum na uspokojenie dziecka pomógł już wielu rodzicom, ponieważ to sprawdzony dźwięk usypiający dziecko! Jesienny szum dla dzieci to przełom w świecie zmęczonych rodziców! Dlatego koniecznie włącz godzinny szum dla dziecka Twojemu maleństwu i daj pozytywnie się zaskoczyć!

Usypiające dźwięki - Szum drzew i szelest liści

Musisz wiedzieć, że przygotowane usypiające dźwięki to także szum natury dla niemowlaka! Jesienny biały szum uspokaja dzieci, a szum drzew i szelest liści pozwala im pokonać bezsenność. Jeżeli Twoje dziecko ma problemy ze snem to szum wiatru i liści do snu niezwykle szybko je rozwiąże! Dodatkowo proponowany szum uspokajający dziecko nadaje się także jako szum do spania dla niemowlaka! Takie połączenie jak szum liści wiatru do snu oraz szum dla dzieci na jesień pomoże Ci uregulować sen malucha! Koniecznie zastosuj szum liści dla dzieci do snu u siebie w domu i ciesz się spokojną i przespaną nocą!

12 GODZINNA WERSJA NASZEGO FILMU:

Przeczytaj także poprzedni wpis „Szum jadącego samochodu podobny do dźwięków z brzucha mamy! Dzieci przy tym zasypiają!".

Zobacz także szum leśnego wodospadu oraz nasz kanał na Youtube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl