Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum zamieci śnieżnej do snu - Biały szum, który usypia w 2 minuty - Genialny trick!
Szum zamieci śnieżnej do snu - Biały szum, który usypia w 2 minuty - Genialny trick!

Szum zamieci śnieżnej do snu

Włącz Twojemu dziecku genialny trick, czyli szum zamieci śnieżnej do snu! Szybko przekonasz się, że jest to biały szum, który usypia w 2 minuty. Wiadomo, że szum dla niemowlaka musi być skuteczny. Usypiający biały szum śnieżycy właśnie taki jest! Co więcej, usypiający szum śniegu wyciszy Twojego maluszka i niezwykle szybko pozwoli mu zasnąć. Dlatego jeżeli Twoje dziecko płacze i nie chce spać to burza śnieżyca do snu to zmieni w niezwykle krótkim czasie! Już dziś możesz poprawić jakość snu Twojego maluszka! Wystarczy, że włączysz odgłos zamieci śnieżnej do snu, a następnego dnia obydwoje poczujecie się znacznie lepiej.

Biały szum, który usypia w 2 minuty - Genialny trick!

Poznaj genialny trick, który sprawdza się doskonale jako szum zamieci śnieżnej do snu! Jeżeli Twoja pociecha protestuje przed pójściem spać, to szum do spania dla dzieci zmieni jej podejście :). Wideo to biały szum, który usypia w 2 minuty! Dlatego szybko poczujesz ulgę, gdy zobaczysz jak przy tym dźwięku maluszek słodko zasnął! Biały szum do spania taki jak śnieżyca do snu dla dziecka to numer jeden w usypianiu! Już po pierwszym odsłuchaniu przekonasz się, że śnieżny szum dla dziecka na pewno zostanie z Wami na dłużej! Koniecznie zadbaj o spokojny sen Twojego dziecka! Włącz film i niech śnieżyca szum do usypiania przyniesie Wam ukojenie :)!

 

Przeczytaj także poprzedni wpis: „Dźwięk ulewy do spania - Nie ma nic lepszego niż dźwięk deszczu do snu - Wyciszający odgłos natury".

Serdecznie polecamy nasz kanał na Youtube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl