Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Szum zmywarki - czyli jak zasnąć w 3 minuty | głęboki sen | #BiałySzum #Lulanko #ASMR
Szum zmywarki - czyli jak zasnąć w 3 minuty | głęboki sen | #BiałySzum #Lulanko #ASMR

Szum zmywarki do naczyń do snu

Szum zmywarki - czyli jak zasnąć w 3 minuty? Szum zmywarki do naczyń to niezwykle relaksujący i usypiający dźwięk zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Niemowlęta bardzo szybko zasypiają przy działającej zmywarce. Dlaczego dzieci zasypiają przy szumie? Otóż, dźwięk ten przypomina maluchom dźwięki jakie słyszały w łonie matki. Przez to dziecko, które słyszy szum szybko się uspokaja i w konsekwencji usypia. To rewelacyjny dźwięk nie tylko do usypiania, ale także do uspokojenia płaczącego dziecka. Zapewnij maluchowi głęboki sen. Nasz szum urządzenia AGD usypia nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Cicha praca zmywarki do naczyń tworzy niezwykle relaksujący odgłos, który możemy zaliczyć do dźwięków ASMR. Jeżeli cierpisz na bezsenność - włącz nasz odgłos zmywarki a zaśniesz po kilku minutach! 

Głęboki sen - Usypiające dźwięki urządzenia AGD

Zapewnij sobie głęboki sen z usypiającymi dźwiękami urządzenia AGD. Szum wody w zmywarce do naczyń jest ultra relaksujący i usypiający. To nie tylko świetny sposób na sen, ale także rewelacyjna metoda na uspokojenie. #BiałySzum od #Lulanko wyciszy się i uspokoi po kilku minutach. To świetny sposób na odstresowanie i skuteczna forma dźwiękoterapii.

 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy film do snu "ŚPIEW DELFINÓW & SZUM OCEANU - SKUTECZNE USYPIANIE NIEMOWLAKA - SPRAWDZILIŚMY, TO DZIAŁA". Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci”.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl