Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Uśpij dzidziusia szumem fal morskich o zachodzie słońca | Relaksujący szum dla dzieci | Głęboki sen
Uśpij dzidziusia szumem fal morskich o zachodzie słońca | Relaksujący szum dla dzieci | Głęboki sen

Relaksujący szum dla dzieci

Przygotowaliśmy relaksujący szum dla dzieci, który ma działanie uspokajające i usypiające. Dzieci również potrzebują relaksu! Dlatego przed snem lub wtedy, kiedy płaczą, warto użyć naszego sposobu na wyciszenie i uspokojenie. To także doskonała metoda na ukojenie w bólu - jeśli maluszek cierpi na kolki lub ząbkuje - włącz nasz relaksujący szum dla dzieci. Biały szum, który przypomina maluszkom dźwięki z życia płodowego, niesamowicie uspokaja małe dzieci. 

Głęboki sen 

Uśpij dzidziusia szumem fal morskich o zachodzie słońca. Przed snem maluszek musi być wyciszony - wtedy łatwiej mu się zasypia i spokojniej śpi, dzięki temu również nie budzi się w nocy. Włączając szum morza dziecku przed snem, możesz mieć pewność, że zapadnie ono w głęboki sen na całą noc. 

Serdecznie polecamy także nasz najnowszy, bardzo skuteczne szumy natury dla dzieci. Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl