Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Usypiająca muzyka & szum wody do głębokiego snu - Uspokajające podwodne wideo. Rybki w akwarium
Pływające rybki w akwarium

Usypiająca muzyka & szum wody do głębokiego snu

Usypiająca muzyka & szum wody do głębokiego snu dla rodzica i dziecka! Masz problem z uśpieniem pociechy, kończą Ci się pomysły na to jak je wyciszyć i uspokoić? A może sam masz problemy z zasypianiem? Spróbuj tej spokojnej muzyki i przekonaj się jak szum wody może pozytywnie wpłynąć na sen Was obojga! Nasza muzyka do snu, to muzyka dla dzieci, ale również dla dorosłych, która skutecznie wycisza i relaksuje. Delikatnie rozbrzmiewające pianino i szum fal sprawi, że Wasze powieki bardzo szybko opadną. Jest to charakterystyczna, spokojna muzyka głębokiego snu, która ma skuteczne zastosowanie w problemach z bezsennością. Spróbuj włączyć tę usypiającą muzykę i szum wody do głębokiego snu i zaśnij spokojnie.

Uspokajające podwodne wideo, rybki w akwarium

Uspokajające podwodne wideo, rybki w akwarium i cały podwodny świat, uspokaja w zaledwie kilka minut! Widok wody, pływających ryb i rafy koralowej działa na nas relaksująco i wyciszająco. W połączeniu z odpowiednia dobraną melodią, jest to usypiająca muzyka dla dzieci jak i rodziców. Muzyka i szum wody w akwarium to połączenie dwóch najskuteczniejszych czynników wpływających głęboko odprężająco na nasz organizm. Spróbuj włączyć tę muzykę do snu dla swojego dziecka i zamień godziny na minuty, przy usypianiu Twojej pociechy. Jest to niezawodny sposób, sprawdzony przez wielu z Was. Seans przy tym wideo oraz słuchanie szumu z wplecioną melodią, może być idealną propozycją na wyciszenie po całym dniu dla całej rodziny. 

Gorąco zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego wpisu o muzyce dla miesięcznego dziecka, stymulującej rozwój. Zapraszamy również na nasz kanał na YouTube, gdzie zamieszczamy inną muzykę do snu i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl