Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Usypiający szum wodospadu - 3 minuty i dziecko śpi! Skuteczny trick! 4K
Usypiający szum wodospadu - 3 minuty i dziecko śpi! Skuteczny trick! 4K

Usypiający szum wodospadu

Monotonny i spokojny szum wodospadu skutecznie uspokoi dziecko i pomoże mu spokojnie zasnąć oraz pozostać spokojne przez całą noc. Usypiający szum wodospadu to muzyka natury, która bardzo dobrze działa na maluchy. To pewnego rodzaju biały szum, czyli dźwięk przy którym dzieci czują się spokojne i bezpieczne.

3 minuty i dziecko śpi!

Jeżeli wieczór kojarzy Wam się z kilkugodzinnym i bezskutecznym usypianiem dziecka - czas to zmienić! Nasz sposób na szybki sen dziecka z pewnością przypadnie Wam do gustu - dzięki niemu maluch zasypia już w kilka minut. To również fantastyczny sposób na to, by dziecko spało całą noc, nie budząc się w nocy. Biały szum od Lulanka pokochały już miliony dzieci na całym świecie! :)

Serdecznie polecamy także magiczny szum deszczu padającego na parapet! Odwiedź nas także na YouTube, gdzie zamieszczamy inne białe szumy i kołysanki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl