Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Kołysanka dla dzieci z karuzeli, 1 godzina najpiękniejszej kołysanki dla niemowlaka do snu
918.jpg

Kołysanka z karuzeli

Kołysanki to wspaniały sposób usypiania dzieci. Mamy i babcie od zawsze śpiewały dzieciom kołysanki, żeby pomóc uspokoić się i zasnąć maluszkom. Czasem jednak mama nie może zaśpiewać kołysanki swojemu dziecku. Wtedy z pomocą przychodzi lulanko. Przygotowaliśmy dla maluszków melodię graną z karuzeli do łóżeczka. Te spokojne i łagodne dźwięki uspokoją maluszka oraz pozwolą mu poczuć się bezpiecznie. Maluszek zrelaksuje się i zapomni o trudnych momentach dnia. Dzięki temu zaśnie spokojnym i głębokim snem. Kołysanka dla dzieci z karuzeli będzie fantastyczną pomocą przy wieczornym usypianiu dzieci.

Najpiękniejsza kołysanka dla niemowlaka do snu

Nasza piękna kołysanka jest niezwykle usypiająca. Dziecko nie będzie mieć problemów z zaśnięciem, a jego noc będzie spokojna, długa i nieprzerwana. Spokojna muzyka z karuzeli uśpi maluszka, ponieważ dziecko wsłuchując się w monotonne dźwięki będzie mogło się zrelaksować. Organizm powoli zacznie się wyciszać, serce zacznie wolniej bić, tętno spowolni, a mięśnie się rozluźnią. Muzyka do snu sprawia, że sen dziecka jest lepszy, a odpoczynek bardziej efektywny. Pomaga również dziecku ustabilizować krążenie krwi i wspomaga prawidłowe trawienie. Maluszki kochają zasypiać przy kołysankach. Szczególnie niemowlaczki, które dopiero uczą się świata, potrzebują ukojenia i poczucia bezpieczeństwa. Włącz dziecku naszą kołysankę i ciesz się zdrowym i błogim snem maluszka. 

Polecamy również naszą muzykę klasyczną, która usypia dzieci i pomaga im w rozwoju. Zapraszamy również na nasz kanał YouTube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl