Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

JAK NARYSOWAĆ PISANKĘ WIELKANOCNĄ?
580.jpg

Maluchy uwielbiają przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Robienie lub rysowanie pisanek wielkanocnych, robienie palm, rysowanie króliczków - to prace plastyczne, na które dzieci czekają cały rok! ✨

Przygotowaliśmy specjalnie na ten okres filmik z rysowaniem cudnej pisanki, którą potem możemy wyciąć i powiesić. 

Malowanie pisanki będzie świetnym sposobem na zabawę dla dziecka. Maluch może rysować z nami krok po kroku. W filmie bierze udział także kotek, co będzie dodatkową atrakcją dla malucha:). 

Pamiętajmy jak ważne są prace plastyczne dla dzieci. Pomagają w prawidłowym rozwoju dziecka i mają świetny wpływ na jego wyobraźnię. 

Rysowanie z dzieckiem to także świetny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem w domu. Wspólne malowanie zwiększa więź między dzieckiem a rodzicem. 

Więc, nie ma co gadać! Zabieramy się za malowanie Wielkanocnej Pisanki :)! 

Jak więc narysować pisankę wielkanocną?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl