Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Jak zrobić motylka z rolki po papierze toaletowym? Motylek krok po kroku, Pomysł na zabawę dla dziecka #DIY
888.jpg

Prosty sposób na zabawę z dzieckiem

Jeśli szukasz pomysłu na kreatywną pracę plastyczną dla dzieci, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Was filmik instruktażowy o tym, jak zrobić motylka z rolki po papierze toaletowym. Pokazujemy w nim krok po kroku, jak wykonać motyla z rzeczy, który każdy z nas ma w domu. Nasz sposób jest tak prosty, że dzieci nie powinny mieć problemu z wykonaniem go samodzielnie. Najlepsze w tej zabawie jest to, że dziecko może ozdobić motylka na swój sposób, dlatego każdy motylek może być wyjątkowy. Motylek DIY to najlepszy pomysł na kreatywną zabawę z dzieckiem w domu. Motylek może być nową zabawką albo ozdobą w pokoju dziecka!  A może zrobicie całą rodzinę motylków?

Czego będziecie potrzebować do wykonania motylka z rolki po papierze toaletowym?

- kolorowy papier

- nożyczki

- rolka po papierze toaletowym

- flamaster

- plastelina

 

Kreatywne zabawy

Takie zabawy to nie tylko sposób na nudę i dobre spędzanie czasu. Prace plastyczne to rozwijanie zdolności manualnych dziecka oraz nauka kreatywności! Są to umiejętności, które bardzo przydadzą się dziecku w przyszłości. Dzięki takim zabawom dziecięcy umysł lepiej się rozwija!

Prace diy to sposób na nudę każdego malucha! Zobaczcie także nasz sposób na zrobienie jeżyka z zapałek i plasteliny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl