Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Kołysanka "Cicha Noc" ukołysze Twoje dziecko do snu - Przepiękna melodia do usypiania
Kołysanka "Cicha Noc" ukołysze Twoje dziecko do snu - Przepiękna melodia do usypiania

Kołysanka "Cicha Noc"

"Cicha Noc" to nie tylko jedna z najpiękniejszych kolęd, ale to także przepiękna melodia do usypiania dzieci. Spokojne, powolne i kojące dźwięki pianina uspokoją malucha i ukoją go, pozwalając szybko zasnąć. Włączając  naszą kołysankę możesz być spokojny - dziecko zaśnie w kilka minut i nie będzie będzie budziło się w nocy. Dodatkowo przepiękna świąteczna melodia stworzy w Waszym domu cudowny, ciepły i przyjemny klimat. Kołysanka stworzy cudowną atmosferę, która będzie udzielać się wszystkim domownikom. Pozwoli dzieciom poczuć się bezpiecznie i przyjemnie, dzięki czemu dziecko będzie spało spokojnie i długo. Kołysanka "Cicha Noc" ukołysze Twoje dziecko do snu!

Sprawdź co jeszcze mamy dla Twojego maluszka - odwiedź nasz kanał na YouTube, a także włącz świąteczne kołysanki z pozytywki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl