Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Liczenie baranków po angielsku do snu, Liczenie po angielsku do 200 dla dzieci - sen dziecka + nauka
Liczenie baranków po angielsku do snu, Liczenie po angielsku do 200 dla dzieci - sen dziecka + nauka

Liczenie baranków po angielsku do snu

Liczenie baranków do snu to świetny sposób na sen dziecka. Spokojne liczenie w połączeniu z kołysanką dla dzieci - "Twinkle twinkle little stars" sprawi, że dziecko zaśnie po kilku chwilach. Wszyscy znamy ten niesamowity sposób - monotonne liczenie owiec niezwykle uspokaja i wprowadza w pewnego rodzaju hipnozę senną. Dzięki temu noc jest spokojna, a sen trwa nieprzerwanie.

Liczenie po angielsku do 200 dla dzieci

Przygotowaliśmy film z liczeniem owieczek po angielsku, by dziecko nie tylko mogło spokojnie zasnąć, ale przy tym uczyć się liczyć w języku angielskim. Nauka przez sen jest bardzo skuteczna i coraz bardziej popularna. Na naszym filmie, po liczeniu do 200, będzie można usłyszeć przepiękną kołysankę - owieczki będą skakać przez płot w rytmie spokojnej melodii do snu. Dzięki muzyce głębokiego snu dziecko będzie spało spokojnie, bezpiecznie i nie powinno wybudzać się w nocy :)

 

Sprawdź co jeszcze mamy dla Twojego maluszka - odwiedź nasz kanał na YouTube, a także zobacz film z liczeniem owiec po polsku :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl