Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Natychmiastowa ulga od niepokoju i lęków - Uzdrawiające dźwięki natury - Uspokajające odgłosy
Natychmiastowa ulga od niepokoju i lęków - Uzdrawiające dźwięki natury - Uspokajające odgłosy lasu

Uzdrawiające dźwięki natury

Często w życiu mogą nas spotkać stresujące i niepokojące chwile. Ostatni czas sprawia, iż wiele osób odczuwa niepokój, a nasze napięcie i lęk ciągle się nasilają. Jedyne co chcielibyśmy wtedy czuć to: natychmiastowa ulga od niepokoju i lęków. W takich momentach koniecznie musimy zadbać o nasz komfort i zdrowie psychiczne. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się uzdrawiające dźwięki natury. Jaki wpływ mają na nas odgłosy natury? Wsłuchując się w te dźwięki, możemy poczuć niezwykły spokój. Działają one kojąco i powodują natychmiastową ulgę od różnego rodzaju lęków. Co więcej, pomagają nam zrelaksować umysł i ciało. Dodatkowo, wpływ na człowieka może okazać się zbawienny, ponieważ dźwięki natury bardzo pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Jeżeli chcesz się o tym przekonać – musisz koniecznie włączyć nasze wideo i wsłuchać się w dźwięki przyrody. Przekonasz się jaką wielką mocą dysponują dźwięki przyrody.

Uspokajające odgłosy lasu

Dźwięki lasu to jeden z rodzajów odgłosów natury, jest to forma muzykoterapii. Las działa relaksacyjnie, a usłyszeć można między innymi melodię: szumu potoku w lesie, dźwięków ptaków oraz delikatnego podmuchu wiatru. Te elementy to uspokajające odgłosy lasu. Wpływ na nasz organizm może być rewelacyjny. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie znaleźć czas i warunki, by wybrać się na rekreacyjną wycieczkę do lasu. W takich sytuacjach zestawienie dźwięków natury jest doskonałym pomysłem na ukojenie ciała. Słuchanie odgłosów lasu pozwala uregulować sen, a nawet pokonać bezsenność. Ponadto za pomocą dźwięków lasu można zmniejszyć poziom stresu, co dla naszego zdrowia ma ogromne znaczenie! Dźwiękoterapia wpływa pozytywnie na wszystkie negatywne emocje człowieka, pomaga poradzić sobie ze smutkiem, strachem, a nawet z depresją. Polecamy również nasz najnowszy film: "Szum zmywarki - czyli jak zasnąć w 3 minuty | głęboki sen | #BiałySzum #Lulanko #ASMR".
Odwiedź też kanał na Youtube, gdzie znajdziesz mnóstwo innych wideo z białym szumem! :) 

Zapoznaj się także z naszym najnowszym kanałem i odprężającym filmem "Przytulny zimowy nastrój z odgłosami śnieżycy i kominka | 8 godzin | Głęboki relaks".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl