Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Niemowlęta przy tym śpią! Relaksujące odgłosy natury: szum wiatru & szum oceanu [4K]
Niemowlęta przy tym śpią! Relaksujące odgłosy natury: szum wiatru & szum oceanu [4K]

Niemowlęta przy tym śpią

Czy chcesz, aby Twoje dziecko szybko zasnęło? Wystarczy, że włączysz wideo „Niemowlęta przy tym śpią! Relaksujące odgłosy natury: szum wiatru & szum oceanu [4K]” do usypiania maluszka! Nasza muzyka do usypiania dzieci zmieni wymiar snu nawet najmniejszych podopiecznych. Proponowany szum wiatru dla dzieci jest delikatny. Twoje dziecko poczuje się dobrze i bezpiecznie. Delikatny wiatr do snu dla dziecka jest bardzo dobrą kołysanką! Nasz utwór muzyczny zmniejsza i leczy bezsenność u dzieci! Gdy włączysz muzykę na całą noc Twoje dziecko zaśnie bez problemu! To skuteczny lek na brak snu u dzieci. Włącz białe szumy dla dzieci i pozwól maluszkowi spać spokojnie!

Relaksujące odgłosy natury

Nie wiesz co robić, gdy dziecko nie chce spać w nocy? Odwiedź nasz kanał na YouTube i pozwól na to, aby relaksujące odgłosy natury oraz szum wiatru i oceanu w jakości 4K uśpiły Twoje dziecko! Szum wiatru nad oceanem jest bardzo przyjemny, a niemowlęta przy tym śpią. Jeżeli nie mam pojęcia jak wyciszyć dzieci do drzemki to włącz delikatny szum natury. Twoja pociecha poczuje natychmiastowy relaks. Następnie dziecko uspokoi się przy szumie. Nasze wideo to odgłos wiatru dla dzieci, które sprawią, że Twój maluch odpłynie do krainy przepięknych marzeń. To niezastąpiony dźwięk szumu wiatru.

szum wiatru & szum oceanu [4K]

Większość rodziców zastanawia się jak zagonić dziecko do spania! Znaleźliśmy dla Ciebie odpowiedź jak zachęcić dziecko do snu! Odpowiedzią jest szum oceanu [4K], wszystkie niemowlęta przy tym śpią! Nasze wideo to najlepsze i najbardziej relaksujące odgłosy natury. Poza odgłosami szumu oceanu, dziecko usłyszy szum wiatru. To najlepszy pomysł na relaks dla dzieci! Koniec z zamartwianiem się o spokojny sen malucha! Z nami dziecko prześpi całą noc! To także niezastąpiona kołysanka do drzemki! Wybierz nasze wideo, a będziesz obserwować zdrowy sen maluszka! Pozwól, że muzyka uśpi dzieci na całą noc!

Przeczytaj także nasz poprzedni wpis "Magiczna kołysanka przeniesie Twoje dziecko do krainy słodkich snów #Usypianka na dobranoc".
Odwiedź nasz usypiający dzieci kanał na YouTube

 Obejrzyj także pełną wersję tego filmu „Skuteczny dźwięk na uspokojenie i do snu - Szum oceanu i wiatru - Zaśniesz w 15 minut" :). 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl