Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Ta Dorotka - Nucona kołysanka do snu dla dzieci - Usypia niemowlaki w kilka minut

Nucona kołysanka do snu dla dzieci

"Ta Dorotka" to jedna z najbardziej lubianych melodii dziecięcych. Przygotowaliśmy ją w wersji nuconej kołysanki, która niezwykle szybko i skutecznie usypia maluszki. Przyjemne dźwięki usypiającej melodii sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie i przytulnie, dzięki czemu szybko zapadają w błogi sen. Kojące nucenie, usypiająca melodia i cykady sprawią, że w pokoju dziecka zapanuje atmosfera bajkowego snu. Nucenie dla dzieci to niezwykły sposób na szybkie uśpienie malucha :) "Ta Dorotka" usypia niemowlaki w kilka minut!

Kołysanki dla dzieci potrafią niesamowicie uspokoić maluszki, poprzez rozluźnienie mięśni, wyrównanie oddechu i odprężenie maluszka. Przy pięknej melodii dziecko nie tylko zaśnie szybko i przyjemnie, ale także będzie spało długo i nie przebudzi się w nocy. Kołysanki bardzo pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Niesamowicie pobudzają jego wyobraźnię. Poprzez słuchanie kołysanek rozwijają się obie półkule mózgu maluszka.

Polecamy również zimową kołysankę dla maluszków, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl