Nasz blog powstał po to, aby pomagać, wspierać, edukować. Czy to blog o wychowywaniu dziecka, o zostaniu dobrym rodzicem? To na pewno blog, który pomoże Ci być mądrym rodzicem. Poruszmy przeróżne tematy. Większość artykułów poświęciliśmy tematyce białych szumów, ponieważ w tym mamy największe doświadczenie. Dowiesz się z nich m. in. Co to jest biały szum, komu służy, czy jest bezpieczny i dlaczego jest tak skuteczny. Dowiesz się również, dlaczego Twoje dziecko nie chce spać i budzi się w nocy, czy można nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, dlaczego biały szum pomaga dzieciom autystycznym w zasypianiu i wiele, wiele więcej. Poznasz także: metody na spokojny sen dziecka, istotę drzemek, fakty i mity na temat snu dziecka, czy błędy w usypianiu dziecka. Ale nie samym szumem żyje rodzic! Piszemy również o innych, ważnych aspektach życia malucha. Znajdziesz tutaj artykuły z poradami, takimi jak: co zrobić, kiedy dziecko ma kolkę, jakie wybrać łóżeczko dla dziecka, jakie wybierać zabawki dla dziecka, jakie korzyści wynikają ze śpiewania dziecku kołysanek, jak poradzić sobie z przejściem z pieluch na nocnik oraz z nocnika na toaletę, jak bawić się z dwulatkiem… Poznasz etapy rozwoju dziecka oraz zapoznasz się ze szczegółami skoków rozwojowych u dziecka. Zapraszamy do lektury!

Życzymy udanych zakupów oraz ... SŁODKICH SNÓW !

Zimowa muzyka klasyczna do snu dla dzieci Bach - Air on a G string + usypiający dźwięk kominka
Zimowa muzyka klasyczna do snu dla dzieci Bach - Air on a G string + usypiający dźwięk kominka

Zimowa muzyka klasyczna dla dzieci

Zimowa muzyka klasyczna to cudowny sposób na usypianie dzieci. Przepiękna melodia muzyki Air on a G string J. S. Bacha w połączeniu z urokliwym dźwiękiem kominka ma niesamowite właściwości - uspokaja dzieci i pozwala im zasnąć w mgnieniu oka. Na zimowy czas przygotowaliśmy dla dzieci przepiękna muzykę głębokiego snu z białym szumem w tle. Muzyka klasyczna nie tylko doskonale uspokaja maluchy, ale również pomaga im zasnąć oraz nie budzić się przez całą noc. Dodatkowo dźwięk palącego się drewna niezwykle uspokaja maluchy i sprawia, że atmosfera jest dużo bardziej przytulna. Zimowa kołysanka klasyczna do snu dla dzieci Bach - Air on a G string i usypiający dźwięk kominka utuli Twojego malucha do snu na całą noc! 

 

Polecamy również jedną z najpopularniejszych kołysanek dla dzieci, a także nasz kanał YouTube, gdzie znajdziecie m. in. białe szumy i inne piosenki dla dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl